Catering

Gale, wesela, imprezy promocyjne, imprezy firmowe, szkolenia, konferencje… to tylko kilka typów imprez, które jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć. Dzięki nam, każda organizowana przez Państwa impreza nabierze odpowiedniej oprawy, a Goście zapamiętają ją pozytywnie.

Profesjonalny catering dla firm

Imprezy firmowe muszą być dopracowane w każdym szczególe, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy firmowe – zarówno te kameralne, przeznaczone dla kadry pracowników, jak też bardzo ekskluzywne i nastawione na promocję. Naszą ofertę zawsze dopasujemy do Państwa oczekiwań i potrzeb biznesowych. Zobacz galerię zdjęć: Catering

Dlaczego Restauracja Lawendowy Ogród?

Nasze wieloletnie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt oraz profesjonalna kadra pracowników są gwarancją sukcesu każdego przyjęcia, konferencji, gali czy imprezy firmowej. Ponadto nasza oferta cateringowa dla firm jest bardzo szeroka i zawsze szyta na miarę.

Klienci mogą liczyć na:

Obsługa cateringowa: cennik

Ceny naszych usług – zawsze wyliczane są indywidualnie. Jest to związane z tym, że catering na każdą imprezę jest inny. Zupełnie innego zakresu usług wymaga od nas organizacja pikniku plenerowego, eleganckiego bankietu czy przyjęcia domowego. Ustalając ceny naszych usług, bierzemy pod uwagę m. in.:

Dlatego też nie istnieje dokładny i sztywny cennik na oferowane przez nas usługi. Możemy jednak zagwarantować, że w przypadku każdego Klienta koszt obsługi wyliczamy rzetelnie, uczciwie i tak, by dopasować naszą ofertę do Państwa możliwości budżetowych.

Zakres oferowanych usług cateringowych:

Klienci Restauracji Lawendowy Ogród

Obsługiwaliśmy cateringi dla wielu firm i instytucji, m.in.:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W celu uzyskania szczegółowej wyceny cateringu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

e-mail: restauracja@lawendowyogrod.pl

tel. 32 383-25-50