Catering – Studniówka

Studniówka to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodych ludzi, którzy tą uroczystością kończą i rozpoczynają pewien etap życia. Tak wyjątkowa okazja wymaga równie wyjątkowej oprawy kulinarnej.

Organizacja studniówki w szkolnej auli, sali gimnastycznej czy sali bankietowej wymaga znalezienia restauracji, która zajmie się przygotowaniem wyśmienitych potraw, elegancką dekoracją stołów oraz sprawnym serwowaniem posiłków.

Restauracja Lawendowy Ogród to zgrany zespół kucharzy i kelnerów z wieloletnim doświadczeniem w branży restauratorskiej i z ogromnym sercem do pracy. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Nasza oferta cateringowa jest bardzo szeroka i zawsze szyta na miarę.

Ceny naszych usług – zawsze wyliczane są indywidualnie. Jest to związane z tym, że catering na każdą imprezę jest inny. Ustalając ceny naszych usług, bierzemy pod uwagę m. in.:

Dlatego też nie istnieje dokładny i sztywny cennik na oferowane przez nas usługi. Możemy jednak zagwarantować, że w przypadku każdego Klienta koszt obsługi wyliczamy rzetelnie, uczciwie i tak, by dopasować naszą ofertę do Państwa możliwości budżetowych.

Zakres oferowanych usług cateringowych:

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.

Tel. 32 383 25 50 e-mail: restauracja@lawendowyogrod.pl