Oferta

Oferujemy Państwu kompleksową organizację:

 

Kilka słów o Nas:

Restauracja Lawendowy Ogród powstała w 2007r. z miłości i ogromnej pasji właścicieli do sztuki kulinarnej. Wnętrze Restauracji zawsze wypełniają budzące zachwyt aromaty domowej kuchni, przyjemna atmosfera serdecznych spotkań i wspaniałe, świeże kwiaty. Przyjazny i domowy klimat, doskonałe menu i bogata karta win sprawiają, że Lawendowy Ogród jest doskonałym miejscem spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a także idealnym otoczeniem dla ważnych spotkań biznesowych.

Restauracja otwarta jest na smaki każdego klienta – kucharze na życzenie klienta przygotują każde danie począwszy od przystawki aż do dań głównych i deserów. „Smacznie i zdrowo” to motto przewodnie kuchni, w której wykorzystuje się wyłącznie naturalne i świeże produkty prosto od zaprzyjaźnionych i zaufanych lokalnych producentów.

Grono wiernych klientów restauracji z każdym dniem staje się coraz większe. Stałym gościem i przyjacielem „Lawendowego Ogrodu” jest Książe Guidotto Donnersmarck.

„Lawendowy Ogród” to jedyne miejsce w powiecie tarnogórskim, w którym co roku organizowane jest cieszące się dużym powodzeniem Święto Wina – Beaujolais Nouveau.

Firmom, instytucjom a także osobom prywatnym, chcącym przenieść smaki jakie serwuje restauracja na własne przyjęcie w firmie, domu czy ogrodzie, Lawendowy Ogród oferuje usługi cateringowe. Restauracja Lawendowy Ogród w Świerklańcu pragnie zaoferować Państwu kompleksową obsługę bankietów, imprez firmowych, szkoleń, konferencji oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, okolicznościowych i rodzinnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy Salę Lawendową, oraz Salę Różaną posiadającą kameralną atmosferę. Latem zapraszamy do Ogrodu.

Oryginalna aranżacja wnętrz restauracji stanowi doskonałą oprawę spotkań bankietowych i koktajlowych. Zapewniamy różnorodny wachlarz potraw oraz fachową obsługę.

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju Państwa propozycje.
Zapraszamy codziennie od godziny 11.00 do 22.00.

Godziny otwarcia i zamknięcia restauracji po wcześniejszym uzgodnieniu mogą ulec zmianie.